Posturi vacante

Compania “TEHELECTRO-SV” SRL producator şi importator de materiale electrice, angajează :

DIRECTOR DEPARTAMENT VÂNZĂRI

Responsabilităţi :

  • elaborarea si realizărea strategiei de dezvoltare a departamentului
  • identificarea direcțiilor de promovare a produselor companiei
  • elaborarea programelor de creştere a vânzărilor şi coordonarea îndeplinirii lor
  • menţinerea sortimentului de marfa şi rmărirea stocurilor
  • menţinerea relaţiilor cu clienţii existenţi
  • identificarea noilor clienţi şi direcţiilor de promovare a produselor companiei

Cerinţe faţă de candidat:

  • experienţă în vânzarea instrumentelor/materialelor electrice
  • experienţă în vânzari directe şi indirecte
  • abilităţi de negociere şi comunicare cu clienţii
  • insistenţă în atingerea obiectivelor
  • orientare spre rezultat
  • abilitate de a lucra în echipă
  • cunoşterea limbilor română, rusă
  • aspect fizic plăcut, prezentabil
  • operare PC (MS Office)
  • permis de conducere cat. B (constituie un avantaj)
  • studii superioare (constituie un avantaj)

MANAGER IMPORT-EXPORT

  • abilități de negociere și comunicare cu clienții
  • insistență în atingerea obiectivelor
  • integritate și responsabilitate
  • capacitate de analiză și sinteză
  • orientare către calitate, rezultate și respectarea termenilor limită
  • cunoștințe foarte bune de utilizare MS Office: Word, Excel, PowerPoint
  • cunoşterea limbilor engleză, română şi rusă

ȘEF SERVICE CENTRU (instrumente electrice)

  • urmărirea bunurilor transmise la service centru autorizat și deservirea calitativă a clienților
  • evidența cheltuielilor de reparație
  • analiza și planificarea lucrărilor de reparație

  • cunoștințe în domeniul reparațiilor instrumentelor electrice
  • experiență în comunicarea cu clienții
  • abilități de învățare și comunicare
  • cunoşterea limbilor română şi rusă
  • cunoştinţe PC (MS Office), 1C

Compania oferă:

  • instruire și posibilitatea de a crește profesional
  • telefonie mobile
  • achitarea cheltuielilor de transport
  • pachet competitiv de remunerare și beneficii
  • angajare oficială cu pachet social inclus
  • oportunitatea de angajare pe termen lung
  • activitate întru-un colectiv tânar şi dinamic

Dacă întruniţi condiţiile menţionate mai sus, vă rugăm să expediaţi CV-ul în limba română cu foto la adresa de e-mail:  hr@tehelectro-sv.com . De menţionat OBLIGATORIU în subiectul scrisorii pentru ce post vacant optaţi. Candidaţii selectaţi vor fi contactaţi în vederea participării la interviu.

Sau telefonați la numărul de telefon: 079 925 901.