Priza cu impamintare si capac MD2912117
| Brand: | GUNSAN MODERNA |
| Cod produs: | 18239 |
| Cantitatea in cutie: | 12 buc. |
| Disponibilitate: | În Stoc |
Preţ: 46,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
Prizele din seria MODERNA au o forma geometrica eleganta datorita careia pot fi utilizate în clădirile publice, birouri si blocuri de locuit.
| Caracteristici | |
| Capac | Da |
| Culoare | Сrem |
| Impamantare | Da |
| Modul de montare | Incastrat |
| Protectie copii | Nu |
| Curentul nominal | 16 A |
| Frecventa | 50 Hz |
| Frecventa | 50 Hz |
| Gradul de protectie | IP 20 |
| Tensiunea nominala | 250 V |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun


