Polizor unghiular cu acumulator BEWS18-125BL-0
| Brand: | AEG |
| Cod produs: | 31565 |
| Disponibilitate: | În Stoc |
Preţ: 3.500,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
- Polizorul unghiular cu acumulator AEG BEWS18-125BL-0 4935464414 este echipat cu un motor fara perii care asigura performante ridicate si durata de viata indelungata. - Blocarea axului permite schimbarea rapida a discului. - Apărătoarea de protectie este reglabilă si fixată fără folosirea unei chei. - Independența față de rețea vă permite să utilizați unealta în diferite locuri.
- Modelul se livreză fără baterie si incărcător.
- Modelul se livreză fără baterie si incărcător.
| Caracteristici | |
| Diametrul discului | 125 mm |
| Diametrul interior al discului | 22.23 mm |
| Tensiune | 18 V |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Greutate | 2.4 kg |
| Turatii in gol | 11000 rpm |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun
Produse similare (3)





