Polizor unghiular AG-960
| Brand: | STARK |
| Cod produs: | 30835 |
| Disponibilitate: | Out Of Stock |
Preţ: 1.140,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
- Polizor unghiular Stark AG-960 este un model ergonomic, adaptat pentru munca de zi cu zi. - Corp subtire pentru a putea fi folosit cu o singura mana. - Polizarea se realizeaza fara efort gratie celor doua pozitii pentru fixarea manerului lateral pentru mai mult confort si siguranta. - Dispune de buton de siguranta importiva pornirii accidentale. - Flex cu blocare simpla a axului prin apasarea butonului de blocare. - Preselectia turatiei este una dintre caracteristicile speciale ale polizorului unghiular.
| Caracteristici | |
| Diametrul discului | 125 mm |
| Putere | 950 W |
| Greutate | 2.3 kg |
| Sistemul de prindere | M14 |
| Turatii in gol | 11000 rpm |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun
Produse similare (1)



