Polizor unghiular 9565 CVR
| Brand: | MAKITA |
| Cod produs: | 26479 |
| Disponibilitate: | În Stoc |
Preţ: 3.500,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
- Polizor unghiular Makita 9565CVR funcţie antirestart pentru protecţie împotriva accidentelor SJS.
- Sistem de absorbție a vibrațiilor și de eliminare a șocurilor în timpul lucrului.
- Soft Start permite pornirea lentă a mașinii.
- Controlul electronic al turației permite selectarea vitezei optime de lucru.
- Protecție împotriva prafului prin construcția tip labirint.
- Viteză constantă controlată electronic.
- Apărătoarea discului poate fi reglata rapid, fără scule adiționale.
| Caracteristici | |
| Diametrul discului | 125 mm |
| Greutate | 2.2 kg |
| Putere | 1400 W |
| Sistemul de prindere | M14 |
| Turatii in gol | 0-11000 rpm |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun


