Masina de taiat placi ceramice DWC410
| Brand: | DeWALT |
| Cod produs: | 22758 |
| Disponibilitate: | În Stoc |
Preţ: 4.370,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
- Duza pentru apa;
- Ajustarea unghiului de taiere pina la 45 de grade;
- Fixarea in stare pornita;
- Reglarea adincimii de taiere;
- Reglarea adincimii si unghiului de taiere se realizeaza fara cheie;
| Caracteristici | |
| Adancimea maxima de taiere | 34 mm |
| Diametrul discului | 110 mm |
| Diametrul interior al discului | 20 mm |
| Greutate | 3 kg |
| Putere | 1300 W |
| Turatii in gol | 0-13000 rpm |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun
Produse similare (2)




