Masina de insurubat cu acumulator BS18C LI-202C
| Brand: | AEG |
| Cod produs: | 19491 |
| Disponibilitate: | În Stoc |
Preţ: 5.000,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
- Comutator electronic de turatie
- LED incorporat ce lumineaza spatiul de lucru
- Protectie impotriva suprasarcinii
| Caracteristici | |
| Capacitatea acumulatorului | 2.0 Ah |
| Numarul de viteze | 2 |
| Tensiune | 18 V |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Cuplul maxim | 51 Nm |
| Greutate | 1.7 kg |
| Turatii in gol | 0-450/1650 rpm |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun


