Masina de gaurit/insurubat cu acum. BS12C2 Li-202C
| Brand: | AEG |
| Cod produs: | 22479 |
| Disponibilitate: | În Stoc |
Preţ: 3.690,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
- Masina degaurit si insurubat compacta
- Reglare cuplu cu 17 trepte plus treapta de gaurire
- Reductor cu 2 trepte pentru o gama larga de aplicatii
- Mandrina fara cheie FIXTEC
- Comutator electronic de turatie
- LED incorporat ce lumineaza spatiul de lucru
- Protectie impotriva suprasarcinii
- Echipament;
- Baterii 2x1,5Ah.
- Încărcător de baterii.
- Valiză.
| Caracteristici | |
| Capacitatea acumulatorului | 2.0 Ah |
| Numarul de viteze | 2 |
| Tensiune | 12 V |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Cuplul maxim | 34 Nm |
| Greutate | 1.2 kg |
| Turatii in gol | 0-1500 rpm |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun
Produse similare (4)






