Fierastrau universal cu acumulator M12FCOT-0
| Brand: | MILWAUKEE |
| Cod produs: | 30627 |
| Disponibilitate: | În Stoc |
Preţ: 5.150,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
- Capacitatea de a tăia diverse materiale folosind discuri înlocuibile. - Protecție ușor reglabilă de rotație a discului cu rotație înainte/înapoi. - Placă cu adâncime de tăiere reglabilă și adaptor opțional de aspirare a prafului. - Sistemul inteligent REDLINK PLUS oferă protecție digitală avansată la suprasarcină pentru sculă și baterie și îmbunătățește performanța sculei sub sarcină. - Bateriile REDLITHIUM-ION au un design superior al construcției, electronice și performanțe impecabile. - Indicator de nivel al bateriei încorporat. - Iluminare cu LED luminos a suprafeței de lucru. - Sistem flexibil de baterii: funcționează cu toate bateriile Milwaukee® M12.
- Bateria și încărcătorul nu sunt incluse.
- Bateria și încărcătorul nu sunt incluse.
| Caracteristici | |
| Adancimea maxima de taiere | 16.3 mm |
| Diametrul discului | 76 mm |
| Diametrul interior al discului | 10 mm |
| Tensiune | 12 V |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Greutate | 1.1 kg |
| Turatii in gol | 0-20000 rpm |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun
Produse similare (2)




