Fierastrau universal cu acumulator BMMS18SBL
| Brand: | AEG |
| Cod produs: | 30334 |
| Disponibilitate: | Out Of Stock |
Preţ: 3.300,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
- Ferăstrăul universal fără perii BMMS18SBL-0 AEG combină un design ultra-compact. - Ideal pentru munca pe termen lung, accesibil în locuri înguste și greu accesibile. - Dimensiunile ultra-compacte și greutatea redusă a instrumentului maximizează confortul utilizatorului în timpul lucrului continuu. - Un ferăstrău conceput pentru tăierea rapidă și precisă a materialelor la o viteză de 20.000 rpm. - O combinație de dispozitive cu piese din metale neferoase, aliaje metalice și oțel carbon. - Alegerea discului potrivit este important pentru performanță de calitate și siguranța utilizatorului.
| Caracteristici | |
| Diametrul discului | 76 mm |
| Diametrul interior al discului | 10 mm |
| Tensiune | 18 V |
| Tipul acumulatorului | Li-Ion |
| Greutate | 0.8 kg |
| Turatii in gol | 20000 rpm |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun
Produse similare (4)






