Aspirator NSG uClean 1432 HK
| Brand: | STARMIX |
| Cod produs: | 23543 |
| Disponibilitate: | Out Of Stock |
Preţ: 5.500,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
Aspiratorul universal din seria STARMIX NSG uClean este destinat pentru utilizarea la mai multe sarcini de curățare, indiferent de domeniul său de aplicare - în sectorul privat sau curățenia profesională. Pentru aspiratorul NSG uClean 1432 HK nu constituie o problemă de a colecta murdrie uscată și lichide – va face față diferitor tipuri de murdărie. Utilizarea comodă a aspiratorului NSG uClean – este unul dintre principalele sale avantaje și se datorează soluțiilor moderne de proiectare.
Accesorii:
furtun flexibil de aspirare, tub de susținere din plastic, tub extensie din plastic, duză universală, duză tapiserie, duză pentru podea cu o inserție din cauciuc pentru a colecta lichide.
| Caracteristici | |
| Capacitatea rezervorului | 32 l |
| Frecventa | 50 Hz |
| Greutate | 8.1 kg |
| Nivelul zgomotului | 72.5 dB |
| Productivitate | 69 l/s |
| Putere | 1400 W |
| Tensiunea nominala | 230 V |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun
Produse similare (1)



