Stabilizator de tensiune СНC1-3000VA
| Brand: | EKF |
| Cod produs: | 19223 |
| Disponibilitate: | În Stoc |
Preţ: 4.150,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
Stabilizatoarele de tensiune cu simistoare sunt destinate pentru mentinerea stabila a tensiunii la consumatorii casnici si industriali, in cazul abaterii semnificative si de durata a valorii tensiunii retelei. Stabilizatoarele sunt echipate cu protectie impotriva supraincalzirii, suprasarcinii, tensiunii inalte sau joase, precum si un indicator al starii dispozitivului si controlului de curent la intrare si iesire.
| Caracteristici | |
| Curentul nominal | 13.5 A |
| Frecventa | 50 Hz |
| Frecventa | |
| Gradul de protectie | IP 20 |
| Greutate | 11.9 kg |
| Intervalul tensinuii la intrare | de la 140 până la 260 V |
| Putere | 3000 VA |
| Temperatura de lucru | 0-45 °С |
| Temperatura maxima de incalzire | 70 °С |
| Tensiunea nominala la iesire | 220 ±(8)% V |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun


