Generator electric diesel YG200CX
| Cod produs: | 18576 |
| Disponibilitate: | Out Of Stock |
Preţ: 11.070,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
Generatorul diesel YG200CX este o sursa sigura si ieftina de energie electrica. Acesta poate fi achizitionat atit ca sursa de alimentare aditionala, cit si principala. Generatorul diesel este destinat pentru o functionare continua, de exemplu, in blocuri de locuit, vile sau in spatii de producere. Gama larga de intrebuintare – scule electrice de mare putere, ferastraie circulare, masini de tuns iarba si trimere, polizoare unghiulare si ciocane rotopercutoare, compresoare, pompe de apa si multe alte instrumente.
| Caracteristici | |
| Capacitatea rezervorului | 12.5 l |
| Combustibil | motorina |
| Frecventa | 50 Hz |
| Greutate | 58 kg |
| Putere | 2000 W |
| Tensiunea nominala | 220V/12 V |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun


