Curatitor cu apa sub presiuneK 3
| Brand: | KARCHER |
| Cod produs: | 27912 |
| Disponibilitate: | Out Of Stock |
Preţ: 3.140,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
- Curatatorul cu apa sub presiune KARCHER se utilizeaza pentru curatarea mobilierului de gradina, precum si a uneltelor, echipamentelor, vehiculelor si motocicletelor. - Sistemul Quick Connect asigura o conexiune usoara a furtunului la aparat. - Motorul modern cu racire cu apa garanteaza o viata lunga a curatatorului.
| Caracteristici | |
| Presiune | 120 bar |
| Frecventa | 50 Hz |
| Lungimea furtunului | 6 m |
| Productivitate | 380 m3/h |
| Putere | 1600 W |
| Tensiunea nominala | 230 V |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun
Produse similare (4)






