Curatitor cu apa sub presiune K 4 Compact
| Brand: | KARCHER |
| Cod produs: | 27913 |
| Disponibilitate: | Out Of Stock |
Preţ: 5.500,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
- Curăţitorul K 4 Compact este potrivit pentru curăţarea eficientă a automobilelor, motocicletelor, bicicletelor şi faţadelor caselor. - Aparatul este echipat cu un motor puternic cu răcire pe baza de apă, iar setul include un furtun de înaltă presiune de 8 m, lance de pulverizare Vario Power. - Filtrul de apă integrat protejează motorul pompei împotriva deteriorării. - Datorită sistemului Quick Connect - furtunul de înalta presiune este rapid şi uşor ataşat sau detaşat de curăţitor, lucru care economiseşte timp şi efort. - Roţile mari şi mânerul ergonomic, instalate la o înălţime optimă, facilitează mişcarea.
| Caracteristici | |
| Presiune | 130 bar |
| Frecventa | 50 Hz |
| Lungimea furtunului | 6 m |
| Productivitate | 420 l/h |
| Putere | 1800 W |
| Tensiunea nominala | 230 V |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun
Produse similare (4)






