Curatitor cu apa sub presiune K 4 Basic EU
| Brand: | KARCHER |
| Cod produs: | 30639 |
| Disponibilitate: | Out Of Stock |
Preţ: 6.550,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
- Curăţitorul K 4 Basic este echipat cu motor inovativ cu răcire pe baza de apă, un mâner telescopic ergonomic, sistem Quick Connect, un furtun de înalta presiune de 6 m şi un filtru integrat. - Presiunea apei este uşor reglabilă, datorită lăncii de pulverizare Vario Power.
| Caracteristici | |
| Presiune | 130 bar |
| Dimensiuni (L x l x H) | 285 x 309 x 876 mm |
| Frecventa | 50 Hz |
| Greutate | 10.9 kg |
| Lungimea furtunului | 6 m |
| Productivitate | 420 l/h |
| Putere | 1800 W |
| Tensiunea nominala | 230 V |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun
Produse similare (4)






