Compresor de aer MPN-HP15-24
| Brand: | MPN TOOLS |
| Cod produs: | 31612 |
| Disponibilitate: | Out Of Stock |
Preţ: 3.445,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
- Compresorul de aer Hammer este conceput pentru a genera aer comprimat necesar pentru functionarea sculelor actionate cu aer comprimat.
- Compresorul este echipat cu: - Supapa de retinere din cupru si racorduri de tevi de inalta presiune din cupru. - Filtre de aer admise intr-o carcasa metalica cu element filtrant de hartie. - Un regulator, care ajuta la setarea presiunii necesare pentru functionarea consumatorilor de aer comprimat. - O supapa de siguranta care se va declansa daca se depaseste limita de presiune.
- Compresorul este echipat cu: - Supapa de retinere din cupru si racorduri de tevi de inalta presiune din cupru. - Filtre de aer admise intr-o carcasa metalica cu element filtrant de hartie. - Un regulator, care ajuta la setarea presiunii necesare pentru functionarea consumatorilor de aer comprimat. - O supapa de siguranta care se va declansa daca se depaseste limita de presiune.
| Caracteristici | |
| Capacitatea rezervorului | 24 l |
| Debit de aer | 206 l/min |
| Presiune | 8 bar |
| Putere | 1500 W |
| Tensiunea nominala | 230 V |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun
Produse similare (2)




