Compresor de aer ASI200
| Brand: | BLACK+DECKER |
| Cod produs: | 22768 |
| Disponibilitate: | În Stoc |
Preţ: 1.000,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
- Manometru convenabil cu functie de a seta presiunea dorita; - Oprire automată atunci cind atinge valoarea presiunii setate; - Compresorul poate fi conectat la curent alternativ (12 V); - Ecran cu luminozitate pentru o utilizare usoara pe timp de noapte; - Are lanterna pentru iluminarea in timp de noapte; - Compartimente de depozitare a cablurilor si furtunului; - Adaptoare 3 buc.;
| Caracteristici | |
| Debit de aer | 10 l/min |
| Presiune | 8.27 bar |
| Alimentare | priză auto |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Tensiunea nominala | 12 V |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun
Produse similare (2)




