Compresor de aer 73K004
| Brand: | VERTO |
| Cod produs: | 21612 |
| Disponibilitate: | Out Of Stock |
Preţ: 3.420,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
Specificatii: roti pentru transportare, bare din cauciuc pentru reducerea zgomotului.
| Caracteristici | |
| Capacitatea rezervorului | 50 l |
| Debit de aer | 206 l/h |
| Presiune | 8 bar |
| Frecventa | 50 Hz |
| Putere | 1500 W |
| Tensiunea nominala | 230 V |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun


