Siguranta fuzibila NT1 160A
| Brand: | TSV |
| Cod produs: | 10130 |
| Cantitatea in cutie: | 3 buc. |
| Disponibilitate: | În Stoc |
Preţ: 110,00 LEI
/ buc.
Cantitate:
Adaugă la favorite
Compară produs
Sigurantele fuzibile seria NT sunt destinate pentru protecţia instalaţiilor electrice industriale şi a liniilor electrice de la suprasarcină şi scurtcircuit şi se produc la curenţii nominali pînă la 630A. Siguranţele se utilizează în reţelele electrice mono- şi trifazate cu tensiunea pînă la 500 V şi frecvenţa 50 Hz.
| Caracteristici | |
| Curentul nominal | 160 A |
| Capacitatea limita de rupere | 120 kA |
| Clasa | gG-gL |
| Frecventa | |
| Frecventa | 50 Hz |
| Gabarit | 1 |
| Gradul de protectie | IP 00 |
| Temperatura mediului ambiant la exploatare | de la -40°С până la 50°С |
| Tensiunea nominala | 500 V |
Adăugaţi opinie
Atenţie: Codul HTML este citit ca şi text obişnuit!
Rău Bun


